| Item no. | 49444645 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 440 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | PU82 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 125 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 133.7 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 10.2 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 8.8 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 287,6500 |
| 2+ | € 154,0084 |
| 5+ | € 77,0702 |
| 10+ | € 60,7974 |
| 20+ | € 38,5517 |
| 50+ | € 36,1960 |
| 100+ | € 34,2124 |
| 200+ | € 34,2124 |
| 500+ | € 32,6673 |
| 1000+ | € 32,4481 |
| Artikelnummer | 49444645 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 125 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 133.7 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 10.2 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 8.8 mm |
| Binnen diameter (d) | 125 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 5.5 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 5.5 mm |
| Productnaam | Merkel® Cover Seal series PU82 |
| Profiel (S) | 4.35 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 125 |
| Breedte (H) | 10.2 |
| Buiten diameter (D) | 133.7 |
| Groefbreedte (L) | 4.35 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 125x133.7x10.2 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | PU82 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | PU82 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 440 Gram |
| HS-code | 39269097 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 93 AU V167 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 93 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.